Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже достатньо часто стикався з різними послідовностями, щоб зрозуміти: створити послідовність можна буквально зі всього, де є вимір. Це стосується й виміру часу. У ході виконання цього завдання дитина створюватиме послідовність з годинників, які показують різний час. Для наглядності використовуються аналогові годинники, адже за їхніми стрілками зручніше спостерігати. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи знаходиться ряд таких годинників. Всі вони показують різний час, але між ними можна легко вловити закономірність. Наприклад, на одному рівні між показниками кожної пари годинників рівно пʼять хвилин, а на іншому – година. Учень має вловити цю закономірність і зрозуміти, який годинник має завершувати послідовність, котра є неповною – в ній бракує одного з елементів. Під рядом годинників є кілька варіантів. Учень обирає той, який вважає правильним, і переносить у порожнє місце, після чого проходить на наступний етап. Важливо, що на наступному рівні послідовність будуватиметься за іншим принципом, і дитині доведеться не просто звикати до іншого положення стрілочок, а й дійсно аналізувати кожен випадок даних, які стосуються часу. Це в свою чергу є прекрасним тренуванням для оволодіння кращими навичками роботи з годинниками загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.8
Послідовність часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися