Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числові послідовності можна створювати з будь-якими цифрами, в тому числі і досить великими. Важливо, що правила і принципи створення такої послідовності варіативні. Тобто, якщо у ряду кілька пʼятицифрових чисел, вони йдуть за певним порядком, то не обовʼязково йде мова про числа, що є «сусідами» на умовній числовій прямій. Наприклад, це можуть бути як послідовність типу «20 001», «20 002» і «20 003», так і послідовність «20 101», «20 201», «20 301». Головне, щоб числа дотримувались правил розміщення. Та відстань, яка є між першою парою, має бути й між другою, третьою і так до кінця послідовності. І саме тому працювати з великими числами у цьому випадку цікавіше, ніж з малими – адже цей принцип ще необхідно вловити. У ході виконання цього завдання дитина буде закінчувати неповну послідовність пʼятицифрових чисел. На кожному етапі на екрані перед учнем буде зображуватись така послідовність. Числа будуть різними, але завжди в межах першої сотні тисяч. Проте послідовність неповна – є порожня ділянка, яку треба заповнити, вписавши туди число, яке буде більше від попереднього та менше від наступного рівно настільки, наскільки відомі сусіди у послідовності менші та більші одне від одного. Щоб виконати це, учень має зрозуміти, наскільки друге ліворуч число більше від першого ліворуч, що, власне, розпочинає послідовність. Цю різницю й треба додати до найближчого до порожньої клітинки лівого числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.12
Пропущене число в межах 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися