Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, в яких дитина повторює вже частково пройдений матеріал та закріплює його з метою покращення своїх знань і вмінь перед переходом до більш складних тем, де ці знання стануть у нагоді. У ході виконання цієї вправи учень повторить свої знання, які стосуються використання круглих дужок. Як відомо дитині, приклади можуть бути багатоскладовим, тобто містити кілька елементів та навіть кілька різних операцій. Щоб уникнути плутанини і позначити, яку саме дію треба виконувати першою, і використовують круглі дужки. Справа в тому, що вираз, який є в них, треба виконати першим незалежно від того, яка математична дія ще присутня у прикладі. Скажімо, якщо від зменшуваного віднімають суму двох чисел, яку відокремили круглими дужками, то спочатку треба саме додати ці числа між собою, і вже після цього число, яке вийшло в результаті цієї дії, використати, як відʼємник. На кожному етапі вправи перед учнем на екрані новий математичний приклад з різними діями, але обовʼязково в його складі є вираз, забраний у круглі дужки. Учень має виконати приклад, не забуваючи про назване правило використання дужок. Знайшовши кінцевий результат виразу і ввівши його у порожню клітинку після знаку рівності, дитина проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Приклади з дужками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися