Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина вперше виконуватиме багатоскладове рівняння, яке містить кілька математичних дій та невідоме число, яке позначається символом у вигляді літери (здебільшого це літера «ікс», тобто «х»). на кожному етапі перед учнем на екрані такий вираз. Він містить і дію додавання чи віднімання, і дію множення чи ділення. «Ікс» виступає в якості одного з компонентів виразу. Під ним є вираз-підказка. Цей вираз є спрощеним варіантом верхнього. Спрощеним, бо одна з двох дій там вже виконана, і дитині залишається зрозуміти – яка саме. У нижньому рівнянні «ікс» є лише одним із двох елементів, наприклад, одним із множників або доданків. Учень може легко знайти цей самий «ікс», але спочатку йому треба створити зворотний вираз. Якщо у виразі-підказці «х» був множником, то у наступному виразі треба показати хід думок, тобто поставити добуток на місце діленого, а інший множник – на місце дільника. І вже після цього залишається виконати необхідні обчислення, щоб вирахувати, яке саме число приховане за «х». коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Рекомендується, щоб дитина підставила число-ікс на місце кожної літери у всіх виразах, зробивши додаткові обчислення і зрозумівши, що це число дійсно є правильним і підходящим для кожного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися