Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина вперше познайомиться з таким поняттям як «рівняння». Настав час, коли у математичних виразах учень буде бачити і літери – як символічне позначення чисел, котрі є невідомими у виразі. Власне, цим і закінчується той комплекс математичних знань, який дійсно може стати у нагоді у повсякденному житті – рівняння є здебільшого академічним, тобто потрібним саме в учбовому закладі, курсом інформації. Виконуючи це завдання, дитина навчиться розрізняти приклади і рівняння. Зробити це надзвичайно легко. У прикладі є тільки цифри, тоді як у рівнянні є ще й літери. Ці букви не використовуються у традиційному, тобто мовному, сенсі. Натомість вони є способом символічної заміни невідомого числа, яке, власне, і треба буде знайти, виконавши низку різних дій. Під цим математичним виразом є обидва варіанти. Учень обирає той, який є на його думку правильним, щоб пройти на наступний етап. Вирішувати самі рівняння нема необхідності, у цій вправі досить і того, щоб знайти їх. Тому у ній на різних етапах учень зіштовхнеться із досить складними для себе виразами, які йому стануть цікавими для майбутнього ознайомлення та опрацювання. Оскільки механіка виконання вправи є досить одноманітною, наявність кольорового фону та додаткових образів є важливою для збереження та посилення цікавості дитини до виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.1
Рівняння або приклад
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися