Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кути для геометричних фігур мають таке ж велике значення, як і сторони – кількість та співвідношення кутів визначає фігуру, її тип тощо. У ході виконання цього завдання дитина буде опрацьовувати різні варіанти кутів. На екрані на кожному етапі завдання дитина бачить кілька кутів. Всі вони різні, і відмінності між ними криються саме в тому, наскільки кут гострий, або тупий. Над зображенням кутів є завдання, у якому сформульовано питання, де потрібний кут називається за видом. Скажімо, з-поміж всіх інших необхідно знайти один-єдиний прямий кут. Учень вивчає всі кути, після чого обирає правильний і натискає на нього. Коли дитина це робить,то проходить на наступний етап, до нового питання та нового набору кутів. Прямим кутом називається такий, чиї сторони йдуть перпендикулярно одне до одного. Стосовно гострого та тупого різновидів кутів, то їхній зовнішній вигляд сам натякає на те, який з них яким є. Чим ближче сторони кута одне до одного, тим він гостріший. Проте і серед гострих або тупих кутів є різні, тобто більш або менш гострі. Тому є загальне правило: якщо кут більший ніж прямий, то він тупий, а менший – значить гострий. Виконуючи це завдання, дитина має памʼятати про це правило.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.7
Робота з кутом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися