Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час вимірюється по-різному в залежності від того, що саме вимірює людина. Наприклад, у добі є двадцять чотири години, а у кожній годині – по шістдесят хвилин. Відповідно, всі одиниці виміру часу повʼязані, а їхнє використання в тій чи іншій ситуації зумовлено звичкою та комфортом, адже міряти дні в секундах було б надто незручно – завеликими числами довелось би оперувати. Але учень має знати, скільки в одній годині хвилин, а для цього мало просто вивчити, як ці одиниці співвідносяться між собою. Треба ще й натренуватись переводити будь-яку кількість одиниць в іншу. Цьому й присвячено цю задачку. На екрані перед дитиною міститься багатокомпонентне зображення, де центральну роль відіграють одиниці виміру часу. Цікаво, що це зображення не повʼязане з часом напряму, а виконує лише роль сюжетної обгортки. Наприклад, дівчинка, якій треба допомогти перевести певну кількість годин у хвилини, при тому, що поряд з нею ці числа знаходяться на великому екрані. Наявність цих образів робить візуальний ряд насиченішим, а головне – стимулює уяву дитини та допомагає їй краще запамʼятати урок. У завданні вказано, які одиниці треба перевести у які саме. Варіанти відповіді знаходяться під малюнком. Учень бачить, скільки, скажімо, годин треба перевести у хвилини, згадує, скільки хвилини в одній годині, після чого виконує дію множення і обирає правильну відповідь, щоб пройти на наступний етап завдання. Наприклад, у двох годинах 120 хвилини. Тож учню, аби виконати цю вправу, доводиться згадувати прийоми множення, що досить корисно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.10
Робота з одиницями часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися