Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виміри фізичних величин так чи інакше повʼязані з математикою хоча б тому, що виміри робляться за допомогою цифр. Проте курс вправ, присвячений виміру температури та інших природних явищ, є важливим не з академічної точки зору, а саме з практичної. Учню дійсно доведеться регулярно використовувати ці навички у повсякденному житті і, що дуже важливо, незалежно від віку. Ці знання та вміння не можуть втратити актуальність незалежно від майбутньої професії чи власних індивідуальних схильностей та здібностей дитини. У ході виконання конкретно цього завдання учень навчатиметься працювати з термометром. На кожному етапі вправи на екрані зображено такий засіб виміру температури – з новими показниками на кожному наступному етапі. У завданні вказано, на скільки і в яку сторону має змінитись температура. Учень виконує потрібні вимірі та обчислення, після чого у порожню клітинку вписує кінцевий результат зміни температури в цифрах. Для ефективної роботи з термометром учню слід памʼятати, що його шкала вимірює температуру, орієнтуючись на нуль як на момент замерзання води. Якщо, скажімо, на початку вправи термометр показує «+10», а температура, впаде на пʼятнадцять градусів, то в результаті має бути «-5». Проте у цій вправі нуль є відправною точкою, і дитина нижче її не працюватиме. Тому все, що необхідно робити учню – це використовувати знання з теми додавання та віднімання на кожному етапі вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Робота з термометром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися