Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо у минулій вправі учень мав доповнити графік, то тепер його треба розшифрувати. Графік вертикальний, тобто кількість предметів позначається за допомогою стовпчиків. Кожен з них «підписано» ілюстрацією, яка позначає, яку кількість яких саме предметів треба знайти. Учень має відслідкувати висоту кожного стовпчика. Вона сягає певного числа. Цифри йдуть від нуля вгору, тож чим вище стовпчик, тим більше предметів, які він означає. Дитина знаходить число до кожного стовпчика, після чого записує їх у порожні клітинки – по одному до кожної ілюстрації обʼєкта. Наприклад, якщо стовпчик, який позначає кількість слив, досяг числа «20», значить саме цю цифру треба записати поряд із сливою у правій стороні робочої зони екрана. Коли учень зробить це з усіма предметами, розшифрувавши таким чином графік до кінця, то пройде на наступний етап. Там на нього чекатиме інший графік. Висота стовпчиків, характер предметів, які ними описуються, а також кольорова гама – все це змінюється задля того, щоб збільшити інтерес учня до виконання цієї вправи. Навчившись коректно розшифровувати стовпчасті графіки, учень буде краще орієнтуватись у цих завданнях, зрозуміє, як перекладати графічну інформацію у суто цифрову.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.3
Робота з вертикальними графіками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися