Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При множенні багатоцифрових чисел необхідно виконувати цю дію по розрядах. Це означає, що, якщо дитина має перед собою вираз, де множниками є «46» та «3», то спочатку трійку треба помножити на «6», потім на «40», а потім просто додати між собою добутки цих двох дій. Таким чином, виконуючи дію множення з кількома елементами, дитина також і виконує додавання. Отже, приклад можна переробити у додавання двох множників, які знаходяться у своїх дужках. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з таким форматом подання числової інформації. На кожному етапі вправи перед учнем буде нова серія прикладів. Перший – це типовий математичний вираз з дією множення, де один з елементів є двоцифровим числом, а другий – одноцифровим. Після знаку рівності знаходиться вираз, де доданками є дві пари множників: десятки двоцифрового числа з одноцифровим та одиниці двоцифрового числа з цим самим одноцифровим. Після ще одного знаку рівності знаходиться просто дія додавання, де доданками є добутки тих двох прикладів множення, що були представлені на минулому етапі. І вже після останнього знаку рівності знаходиться порожня клітинка, куди треба вписати кінцевий результат. Також серед описаних вище прикладів є неповні. Учень має уважно вивчити складники та зрозуміти, яких чисел бракує і вписати їх. Після цього, а також після вирішення всього прикладу, дитина проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.13
Розбиття на розряди при множенні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися