Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Людське життя вкрай щільно повʼязане з виміром часу. Не треба навіть особливо старатись та вигадувати ситуації, в яких на час дійсно звертається увага. Тим не менш ця вправа присвячена саме таким випадкам – задачкам текстового формату, в яких описується випадок, який тільки підтверджує важливість виміру часу, і разом з тим, який допомагає краще розвинути вміння, які з ним повʼязані. На екрані перед учнем задачка – нова для кожного наступного етапу вправи. Учень уважно читає задачу, аналізує умови, бачить, як час впливає на сюжет. Наприклад, відомо, коли дитина виїхала до бабусі на автобусі, і відомо, о котрій приїхала до неї. Залишається знайти час, який було проведено у дорозі. Щоб це зробити, учень має просто від часу прибуття відняти час відʼїзду. Кожна задачка – нова ситуація, де треба буде виконати іншу дію, ніж минулого разу. Але з контексту учень легко зрозуміє, що саме слід зробити, аби відповісти на питання рівня. Провівши необхідні обчислення, дитина вводить потрібні числа у порожні клітинки – ту, яка відповідає за години, і ту, яка відповідає за хвилини. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нової аналогічної задачки. У цій лічбі слід розглядати години і хвилини як розряди з тією різницею, що у сотнях – десять десятків і сотні одиниць, а от у годині – шістдесят хвилин. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.7
Розв'язуємо задачі на час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися