Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Методика сортування прикладів з множенням за добутком є досить ефективною для покращення навичок роботи з числами і закріплення знання таблиці множення. Але повторення одного й того самого типу завдань досить шкідливо для збереження уваги учня до означеної теми. Тому ця вправа, що теж присвячена сортуванню прикладів, відрізняється від попередніх. Якщо у минулих завданнях було тільки одне число, яке було орієнтиром для диференціації прикладів, то тут їх вже є два. В першу групу учень має перемістити ті приклади, які мають у добутку число, менше від тої цифри, яка, власне, позначена у цій групі. А у другу треба перемістити ті приклади, чий добуток більший за число, яке до неї, цієї групи, привʼязане. Хоча здається, що нововведення мінімальне, це повністю змінює механіку виконання вправи. Тепер учень, аналізуючи всі приклади, які є на даному етапі, має відокремити ті, що дають малий добуток від тих, що дають більший. І вже після цього використовувати конкретні цифри, повʼязані з цими групами, для додаткового аналізу. Таким чином робота з прикладами має два етапи, а не один. Коли ж учень закінчить сортування всіх математичних виразів, які є на цьому рівні, то пройде на наступний.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.9
Сортування прикладів до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися