Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість діаграм Венна в тому, що вони допомагають сортувати обʼєкти за різними якостями, навіть якщо вони, ці якості, мають відношення до зовсім різних аспектів. Наприклад, є дві області. В одній розміщені тільки кислі фрукти, а в іншій – тільки жовті. Ці кола накладаються одне на одне – отже, в тій області, яка «належить» їм обом має знаходитись предмет, який є водночас і кислим фруктом, і мати жовтий колір. У ході виконання цього завдання дитина буде сортувати предмети подібним чином за допомогою діаграм Венна. На кожному етапі перед учнем буде така нова пара кіл. В кожному будуть обʼєкти, які відповідають характеристиці, що заявлена як головна для цієї частини діаграми. Це може бути колір, форма – що завгодно. І характеристики обох кіл різні. В руках у персонажа, який також зображується на екрані (і своєю присутністю додає інтерактивності та урізноманітнює завдання) є обʼєкт, який треба розмістити в діаграму. Учень уважно вивчає цей предмет. Якщо він підходить для обох критеріїв, то розмістити його необхідно саме в ту область, яка є спільною для кіл, тобто туди, де вони накладаються одне на одного. Але якщо предмет має тільки одну з властивостей, то його треба помістити в підходяще коло за межами спільної зони. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап до нової діаграми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.7
Сортування за діаграмами Венна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися