Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, деякі обʼєкти доцільно та зручно вимірювати саме за допомогою певних одиниць вимірювання. Наприклад, досить незручно міряти відстань між містами у сантиметрах просто тому, що числа виходять дуже великі. Але учень при цьому має знати співвідношення одиниць вимірювання, має розуміти, як вони поєднуються в одну цілісну систему. У ході виконання цього завдання дитина буде опрацьовувати саме цю тему. На екрані перед учнем міститься кілька пар показників вимірювання. Одна пара може бути присвячена довжині (тоді йде мова про сантиметри і дециметри), інша – вазі (кілограми і тони), а третя – обʼєму (літри й мілілітри). Між цими парами знаходяться знаки «більше», «менше» та «дорівнює». Учень уважно аналізує ці пари, розуміючи, який знак куди саме треба помістити. Розподіляючи ці символи між парами, дитина і виконує завдання, яке полягає у правильному співвідношенні показників різних одиниць вимірювання. Коли учень розмістить всі символи на свої місця, у потрібні пари, то пройде на наступний етап – до нових аналогічних пар. Те, що знаків всього три, служить підказкою учню, адже він може бути впевненим, що навіть якщо пара, у якій знак рівності стояв на початку, не підходить для цього символу, він обовʼязково підійде одній з двох інших пар.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.8
Співвідношення одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися