Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поняття симетрії є досить багатогранним та різноманітним. Проте у ході виконання цього завдання дитина ознайомиться та опрацює тільки один з її видів: той, коли в центрі обʼєкта можна провести пряму лінію, і обидві половинки предмета по її боках будуть абсолютно однаковим відображенням одне одного. Виконуючи цю вправу, дитина буде розпізнавати такі випадки. На екрані перед дитиною міститься кілька обʼєктів, по зображенню яких проведена риска, котра розділяє їх на дві частинки. Аби ці частинки вважались симетричними, вони мають дотримуватись кількох параметрів. По-перше, вони мають бути однакового розміру,тож йде мова вже не про дві частини, а про дві половинки цілого. По-друге, вони мають також бути дзеркальним відображенням одне одного. Учень уважно вивчає кожен випадок, після чого обирає всі випадки симетрії. Важливо, щоб дитина розуміла: симетричні половинки не обовʼязково йдуть по горизонталі чи по вертикалі. Головне – проаналізувати саме те, як вони схожі між собою. Коли учень робить свій вибір (а на кожному етапі однакових половинок може бути й кілька), то проходить на наступний етап, до нового предметного ряду. Різноманіття обʼєктів гарантує не тільки зацікавленість дитини у вивченні уроку, а й у тому, що симетрію дитина зуміє знайти у різних обʼєктах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.10
Симетрія
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися