Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Формат таблиці є досить зручним для подання великого обсягу інформації. Учень вже знайомий з таблицями, тож ця вправа буде ефективним тренажером для закріплення навичок додавання сотень. На екрані перед учнем міститься таблиця. Від знаку «плюс», що знаходиться у верхньому лівому кутку, йдуть стовпчики та рядки, кожний з яких підписано своєю цифрою. Там, де горизонтальні і вертикальні лінії перетинаються, міститься сума цих двох доданків. Але таблиця є неповною – деякі клітинки порожні. Учень аналізує зображення, знаходить закономірність у будові таблиці, після чого виконує дію додавання і вписує у порожні клітинки результат. Коли дитина заповнює таблицю, то проходить на новий рівень, де будуть вже інші порожні клітинки. Єдина складність полягає в тому, щоб не заплутатись і правильно зрозуміти, які числа треба додати. Для цього учень має від порожньої клітинки йти по горизонталі до початку рядка, а по вертикалі – до вершини стовпчика. Коли учень звикне до такого формату роботи, то заповнюватиме таблицю швидко, адже всі числа є досить простими. Вони трицифрові, проте тільки розряд самих сотень має значущі числа, всі інші розряди містять тільки нулі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Таблиця додавання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися