Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень, який починає працювати з цією вправою, вже не вперше і навіть не вдруге бачить перед собою таблицю. І це – головна перевага даного завдання. Дитина вже вміє працювати з математичними таблицями, вже вміє в них орієнтуватись і неодноразово виконувала подібні вправи. Саме досвід є тим важливим фактором ,який зменшить занепокоєння та невпевненість від роботи з великими пʼятицифровими числами. На екрані перед учнем таблиця, де в кожній клітинці числа розміром у десятки тисяч. Орієнтуватись треба за відомими дитині правилами: на вершині кожного стовпчика та на лівому краю кожного рядка є певне число. Там, де ряд і стовпчик пересікаються, знаходиться сума цих двох чисел. Таблиця неповна, деякі клітинки порожні, і їх треба заповнити. Учень знаходить доданки, які треба опрацювати, виконує з ними відповідну дію та записує суму у пороню клітинку. Коли вся таблиця стане заповненою, почнеться новий етап завдання, де порожніми будуть інші ділянки. Завдання полегшується не лише знайомим форматом, а й тим, що числа, хоча й пʼятицифрові, але прості для розуміння й опрацьовування, адже окрім цифри, яка позначає розряд десятків тисяч, всі інші розряди виражені тільки нулями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.10
Таблиця додавання до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися