Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вже опанує множення на кожну окрему цифру, зуміє звʼязати всі числа у єдину систему та навчиться з нею працювати, необхідно закріпити ці вміння. У ході виконання цього завдання дитина буде множити числа в межах першої десятки. Важливо, що на кожному новому етапі вправи подається зовсім інший приклад. Вони чергуються безсистемно, і після прикладу, де треба перемножити дві четвірки, може бути вираз, в якому множниками виступають, скажімо, «8» і «7». Якщо раніше дитина вирішувала приклади, в яких множники знаходились відносно близько одне до одного, то тепер орієнтуватись на минулі відповіді вже не вийде – доведеться використовувати тільки памʼять. При цьому формат подання інформації у вправі досить своєрідний, аби дитина зберігала цікавість до виконання завдання. На екрані перед учнем міститься зображення кількох обʼєктів, і на кожному з них є своя цифра. Вумові є приклад, що містить дію множення. Тільки одна з цифр, нанесених на обʼєкти нижче, підходить в якості добутку. Учень вирішує приклад, знаходить добуток і переміщує тваринку на відповідний обʼєкт. Тваринка і цей обʼєкт повʼязані сюжетно, наприклад, це омже бути пташка і кілька древ або мурашка і кілька мурашників. Коли учень перемістить тваринку на обʼєкт, число на якому є добутком для прикладу зверху, то пройде на наступний етап, де будуть інші ілюстрації та числа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Таблиця множення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися