Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є важливим кроком для покращення навичок дитини, повʼязаних з множенням. Якщо раніше учень, виконуючи цю дію, залишався в межах першої десятки при виборі множників, то тепер додаються ще числа «11» та «12». Правило множення багатоцифрових чисел таке: коли одноцифрове число треба множити на двоцифрове, то ця дія виконується окремо з кожною цифрою. Так, якщо помножити «5» на «12», то спочатку перемножується двійка і пʼятірка (результат дитина має тримати в памʼяті), а після цього – десятка і пʼятірка. Результат від обох етапів складається разом. Таким чином виходить, що додати у даному випадку треба «50» і «10». Власне «60» і є добутком при множенні «5» і «12». У ході виконання цього завдання дитина буде працювати як числами першої десятки, так і з «11» та «12». На екрані перед учнем зображується цифра, а під нею – кілька прикладів, що містять дію множення. Завдання полягає у тому, щоб обрати серед них такі математичні вирази, для яких це число зверху буде добутком. Їх може бути кілька або ж тільки один. Учень має уважно виконати кожну дію множення, щоб обрати правильні варіанти. Після цього дитина проходить на наступний етап, де буде і нове число, і інші приклади для вирішення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.11
Таблиця множення до 12
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися