Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Таблиця – прекрасний формат подання математичної інформації, яка стосується одиниць виміру. Дані в таблиці подаються лаконічно, без додаткових символів, але плутанини вдається уникнути завдяки структурі стовпчиків та рядків. У ході виконання цього завдання дитина буде використовувати таблицю для перетворення одних одиниць виміру в інші. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання буде нова така таблиця. Перший ряд по горизонталі належить одній одиниці виміру, наприклад, метрам, а другий – іншій, скажімо, кілометрам. Вони є частиною однієї системи, тож легко переводяться одна в іншу. Кожен стовпчик показує одну й ту саму довжину, але у різних одиницях. Якщо в клітинці кілометрів вказана цифра «три», то в клітинці метрів під (або над – в залежності від оформлення таблиці на конкретному рівні) буде вже «три тисячі». Таблиця є неповною. Користуючись своїм знанням співвідношення одиниць вимірів, дитина має заповнити кожну клітинку, переводячи одні одиниці в інші, не забуваючи про значущі числа. Коли учень доповнить і завершить таблицю, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але таблиця з цифровим наповненням буде іншою, рівно як і одиниці виміру в ній. Тож завдяки цій вправі учень опрацює і повторить більшість матеріалу, присвяченого співвідношенню одиниць вимірів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.9
Таблиця перетворень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися