Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Формат таблиці є корисним і ефективним в плані подання інформації не тільки у випадку з додаванням, а й для віднімання так само. Проте у ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у тому, що все ж певні відмінності є. Справа в тому, що при додаванні обидва доданки є рівнозначними. Не важливо, з яких чисел почне працювати дитина: з тих, котрі знаходяться у горизонтальних рядках чи вертикальних стовпчиках – результат буде один і той самий, адже через зміну місць доданків сума не змінюється. А от у випадку з віднімання положення чисел відіграє значну роль, адже зменшуване, тобто число, від якого, власне, віднімають, завжди має бути першим. Впізнати, де саме зменшуване, легко – воно завжди більше, ніж відʼємник. Учень на кожному етапі вправи буде бачити на екрані таблицю, але в залежності від рівня різні її клітинки будуть порожні або заповнені цифрами. Принцип заповнення таблиці дитина вже знає завдяки роботі з аналогічними вправами в минулому. На вершинах стовпчиків та по краях горизонталей містяться числа, які, власне, і є відʼємниками та зменшуваними. Учень відслідковує, яким з них належить те чи інше число, що є у таблиці. Коли дитина зможе вільно в ній орієнтуватись, залишається просто заповнити всі порожні клітинки, виконавши дію віднімання між тими числами, яким ця клітинка належить.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Таблиця віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися