Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже неодноразово виконував ті чи інші дії з числами, що розміщені у таблиці. Цього разу дитина буде віднімати, але складність полягає у тому, що числа, з якими доведеться працювати, є пʼятицифровими. Втім вони не складні для роботи, адже у всіх розрядах, окрім того, який означає десятки тисяч, стоять нулі. Мета вправи полягає у тому, щоб допомогти дитині навчитись краще сприймати числа, більш ефективно з ними працювати, не збиваючись через велику кількість цифр. На кожному етапі завдання перед учнем міститься зображення таблиці, клітинки якої містять числа. Проте таблиця є неповною, бо деякі клітинки порожні, їхня кількість та розміщення змінюється з кожним наступним етапом завдання. Головне для ефективного вирішення цього завдання – правильно знаходити координати чисел. На початку рядків містяться зменшувані, а на вершинах стовпчиків – відʼємники. Клітинка, яка знаходиться на перехресті горизонталі та вертикалі, містить різницю, тобто результат віднімання відʼємника від зменшуваного. Учень має на кожному етапі шукати порожні клітинки, аналізувати, до яких вертикалей та горизонталей вони належать, після чого – вираховувати, які числа туди треба вписати. Коли учень повністю заповнює таблицю, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Таблиця віднімання до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися