Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифровий годинник – одна з найпопулярніших сучасних форм годинників, має свої переваги над аналоговим, в якому є стрілочки. Справа в тому, що цифровий дуже точно показує час, і нема необхідності уточнювати, чи це йдеться про вечір, чи про ранок. Дитина вже знайома з годинниками такого типу, тож це завдання відразу дає можливість попрактикуватись у встановленні правильного часу у них. На екрані перед учнем на кожному етапі знаходиться зображення цифрового годинника. Показники годинника неповні: з двох цифр, що показують хвилини, рівно як і з пари цифр, що показує години, забрали одну. Учень читає завдання, у якому вказано, який час треба встановити у годиннику. Під його зображенням є кілька цифр. Учень знаходить серед них дві такі, котрі треба поставити на свої місця, тобто у годинник, щоб встановити потрібний час. Важливий нюанс при виконанні вправи полягає у тому, що в завданні формулюється час без чисел. І дитина вже сама має зрозуміти, що це означає «десять годин і п'ятнадцять хвилин», адже пʼятнадцять – це якраз чверть години, в якій хвилин «60». Ті ж цифри, які вже є наявні у годиннику, слугують в якості голових орієнтирів для пошуку правильної відповіді. Коли учень доповнює годинник і встановлює у ньому час, то проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Цифровий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися