Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дроби можуть виглядати та писатись по-різному. Досі дитина працювала з класичним форматом зображення дробів, де є знаменник, число, що знаходиться під невеликою горизонтальною рискою, і чисельник, котрий над нею. Проте насправді, хоча такий формат зображення дробу і вдалий для розуміння, працювати з ними може бути зручно тільки за умови, що робота на дробах і обмежиться. А от так звані десяткові дроби підходять і для роботи зі звичайними числами. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись впізнавати десяткові дроби, розуміти їх величину і сприймати їх. Як вже відомо дитині, дріб – це частина цілого, тобто одиниці. Оскільки це значить, що дріб менший за одиницю, то починається він з нуля. Потім йде кома і числа, які означають частину одиниці, яка в дробі є. На екрані перед дитиною міститься зображення поля, яке поділено на кілька квадратиків. Учень рахує і дізнається, що їх десять. Це не просто так, адже дріб, у якого одна цифра після коми, наприклад, пʼятірка, так і буде називатись: «нуль цілих і пʼять десятих». Кілька квадратиків у полі виділено кольором. Учень їх рахує, після чого обирає з-поміж кількох варіантів дробів той, який відповідає малюнку. Принцип вибору простий – число зафарбованих клітин співпадає з цифрою після коми. Коли дитина робить свій вибір, то прохолодить до нового аналогічного завдання, де треба виконати подібні дії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Уявлення про десятковий дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися