Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так само, як додавання різних пар чисел може дати однакову суму, так і з відніманням. Результат дії визначається співвідношенням зменшуваного і відʼємника, і от в пропорціях є велика різниця між додаванням та відніманням. Якщо взяти два приклади, де виконується ця дія, то однакова різниця буде лише тоді, коли і зменшуване, і відʼємник першого прикладу буде однаково більшим або меншим від зменшуваного і відʼємника другого. Наприклад, якщо від «9» відняти «7», а від «6» відняти «4» різницею, тобто результатом в обох випадках буде двійка, тому що шестірка менша від девʼятки на стільки ж, на скільки четвірка менша від сімки. У ході виконання цього завдання дитина на практиці засвоїть цей досить складний принцип. На екрані перед учнем на кожному етапі буде пара прикладів, де є дія віднімання. Один з них є повним – відомими є і зменшуване, і відʼємник. Другий є неповним, бо у ньому один з елементів пропущено. Що вставити у порожню клітинку правильне число, треба спочатку дізнатись результат дії, різницю, виконавши повний приклад. Після цього залишається знайти невідомий елемент у неповному числовому виразі. Якщо невідомим є зменшуване, то до відʼємника треба додати різницю, а якщо пропущена клітинка, на якій має бути саме відʼємник, то від зменшуваного треба відняти отримане тільки що число. Коли учень доповнює і урівнює приклади, то проходить на наступний етап до нової пари подібних виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Урівнюємо приклади на віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися