Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай знак рівності у дитини асоціюється з пошуком результату математичної дії. Але насправді він має різні значення, наприклад, він означає також, що різні вирази мають один і той самий результат. У ході виконання цього завдання дитина навчиться так підбирати елемент до одного виразу, щоб він дорівнював іншому. Не екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься пара прикладів, між якими є знак рівності. Один з них є повним, адже в ньому присутні всі елементи. А от у другому відсутнім є один із доданків. Учень має вписати у порожню клітинку пропущене число таким чином, що ці приклади співпадали за результатом. Для цього необхідно спочатку знайти суму двох відомих доданків. Учень виконує дію додавання з завершеним прикладом. Це число є сумою для обох виразів, тож далі виконується відоме дитині правило пошуку невідомого доданка: для цього треба від суми відняти відомий доданок. Це і має зробити дитина. Коли учень впише результат у порожню клітинку, почнеться наступний етап з новою парою прикладів. Ця вправа є досить важливою, адже вона стимулює увагу учня та його концентрацію. Складність у тому, що завдання, по-перше, має два етапи, а, по-друге, суму, від якої треба віднімати відомий доданок у неповному прикладі, треба тримати в памʼяті. Оскільки працювати доведеться з трицифровими числами, виконання вправи вимагає від учня певних зусиль, що корисно для розвитку математичних здібностей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Урівнюємо приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися