Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сума двох доданків може дорівнювати не тільки певному конкретному числу, а й сумі інших двох доданків. Так само, як число «8» утворюється при додаванні і пʼятірки з трійкою, і двох четвірок, так і число «80 000» може бути результатом додавання різних пар чисел. У ході виконання цього завдання дитина буде доповнювати пару прикладів, між якими знаходиться знак рівності таким чином, щоб вони дійсно були тотожні. На екрані перед учнем міститься зображення двох таких пар числових виразів, де в обох прикладах міститься дія додавання. На кожному етапі завдання такі пари будуть різними, але завжди – в межах 100 000. Один вираз є повним і має обидва доданки, але в другому одного з елементів прикладу бракує. Щоб дізнатись, який саме доданок там має бути, необхідно виконати дві дії. Спершу учень має дізнатись число, яке робить, власне, ці вирази тотожними, тобто суму. Для цього треба додати між собою пару відомих доданків. Потім вже від числа, яке вийшло в результаті, треба відняти відомий доданок неповної пари. Число, яке вийде в результаті, і треба вписати у порожню клітинку, щоб пройти на наступний етап завдання. Учень має тримати в памʼяті як суму двох доданків, так і виконання всіх дій, що корисно для розвитку і математичних здібностей учня, і його памʼяті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.13
Урівнюємо приклади до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися