Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Логічне мислення досить близько повʼязане з математичними знаннями та вміннями. Ця вправа відкриває низку завдань, які розвивають логічне мислення дитини, яке ще не один раз знадобиться їй при вирішенні більш складних вправ багатьох інших розділів цього предмета. У ході виконання цього завдання дитина буде відгадувати число. При цьому така вправа, яка має явний ігровий відтінок, все ж може бути виконана не за допомогою здатності вгадувати, а саме завдяки послідовності мислення. Над малюнком є завдання. Там вказана амплітуда, тобто між якими двома числами знаходиться те, яке треба знайти. Також там вказані і додаткові ознаки цього числа. Наприклад, які цифри у ньому є. Під завданням є малюнок, який грає роль інструменту візуального оформлення вправи. З числами, логікою і математикою персонаж, який зображено на малюнку, не повʼязаний, і грає роль тільки декорації. Проте на кожному етапі малюнок новий, тож різноманіття ілюстрацій має посилити цікавість дитини до виконання вправи. Наприклад, це може бути зображення персонажа, який має хмарку діалогу на кшталт комікса. У цю хмарку треба помістити число, котре є відповіддю. Варіанти знаходяться під малюнком. Учень знаходить той, який підходить під опис, який міститься у формулюванні завдання. Коли дитина переносить його на своє місце, то проходить на наступний етап до нової аналогічної вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.1
Відгадай число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися