Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – протилежний процес до додавання, і у ході виконання цього завдання учень навчиться віднімати саме десяткові дроби. Робити це так само просто, як і додавати їх. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи знаходиться пара ілюстрацій таких дробів без самих цифр. Цікаво, що кількість зафарбованих квадратиків у тому дробі, який грає роль зменшуваного, завжди більша, ніж число квадратиків у ілюстрації до відʼємника. Дитина віднімає від першої кількості другу і шукає серед варіантів дробів під малюнками (а там вони подаються у традиційному цифровому варіанті) той, де цифра після коми співпадає з результатом віднімання. Коли учень переносить цей дріб у спеціальне робоче поле, яке має додаткові елементи оформлення (наприклад, візерунки та персонажа – нового для кожного наступного етапу завдання), то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії. Таким чином дитина починає розуміти механіку виконання дій з дробами і всі тонкощі їх віднімання і додавання. Виконувати ці дії просто, як і у випадку зі звичайними числами, але треба памʼятати, що саме означають ці цифри після коми і чому вони знаходяться саме там. Розуміння цього зробить подальшу роботу з дробами набагато більш простою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Віднімання десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися