Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень ознайомиться з головними принципами віднімання великих чисел, як він потренується виконувати цю дію у стовпчик, а також після віднімання зі збільшенням розрядів, наставє час, коли дитина вже може віднімати великі числа у прикладах, які мають звичайний формат подання інформації, тобто горизонтально. На кожному етапі цього завдання на екрані перед учнем міститься новий такий приклад. Цифри інші, але завжди в межах ста тисяч. Хоча розташовані числа в ряд, а також нема можливості співвіднести цифри по розрядах, принцип віднімання саме такий: спочатку опрацьовуються одиниці, потім десятки, сотні, тисячі і, нарешті, десятки тисяч. Але всі ці операції учень має виконувати подумки. У цьому полягає головна складність цієї вправи, яка приносить користь, адже вона є не тільки важливим інструментом для тренування, власне, математичних здібностей, а чудово розвиває памʼять та аналітичні навички. Дитина має запамʼятовувати, які саме цифри наразі рахує, а результат записувати у порожню клітинку після знаку рівності. Якщо цифра певного (не найбільшого) розряду зменшуваного менша за цифру цього ж розряду у відʼємника, то у наступного розряду просто треба взяти одиницю, а потім відняти додатково і її. Коли учень знаходить різницю і записує її, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.8
Віднімання до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися