Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Правила віднімання є такими ж універсальними, як і додавання, тому вони однаково діють незалежно від розряду чисел, з якими треба працювати, в чому пересвідчиться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи знаходитиметься зображення своєрідної пірамідки з прикладів. Кожен її поверх – окремий числовий вираз, що містить дію віднімання. Хоча числа змінюються на кожному наступному рівні завдання, принцип побудови цієї пірамідки залишається одним і тим самим. На вершині знаходиться приклад, де зменшуване і відʼємник – одиниці. На наступній сходинці вниз – це вже десятки, бо до цифри просто дописується один нуль. І так, поки числа не стануть пʼятицифровими. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вирішити всі приклади, знайти різницю для кожного поверху. Зробити це напрочуд легко. Принцип віднімання цифр один і той самий, просто треба до цифри, яка грає роль різниці, додавати певну кількість нулів, яка відповідає рівню пірамідки. Коли учень повністю її доповнить, то пройде на наступний етап завдання. За допомогою цієї вправи дитина засвоїть універсальність принципів віднімання та навчиться виконувати цю дію навіть з великими числами, незалежно від розряду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Віднімання на збільшення розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися