Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – математична дія, яка є протилежною до додавання. Вона означає зменшення початкового числа на інше число. Коли необхідно відняти відносно великі числа, скажімо, трицифрові, доцільно робити це у стовпчик, адже завдяки вдалому розміщенню розрядів задача значно полегшується. Саме цьому й присвячено цю вправу. У ході її виконання учень буде виконувати дію віднімання трицифрових чисел, різних на кожному етапі. Виконується ця дія по розрядах, як і у випадку з додаванням. Починати треба з розряду одиниць. Правило наступне: якщо цифра у зменшуваному менша за цифру у відʼємнику, треба умовно «взяти» ще одиничку з наступного розряду. Наприклад, якщо від «254» відняти «128», то, віднімаючи одиниці, треба не від «4» відняти «8», а від «14». Потім, коли треба буде віднімати цифри, що знаходяться у наступному розряді, цю одиничку, яку забрали, неодмінно треба буде запамʼятати і вже не від пʼятірки віднімати двійку, а від четвірки. Коли учень таким чином виконає дію віднімання і запише всі цифри у єдине число під горизонтальною лінією, то пройде на наступний етап завдання. Ця вправа навмисне має полегшену форму, використовуючи даний формат подачі цифрової інформації, аби дитина звикла віднімати більші числа, і це не було для неї стресом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Віднімання трицифрових чисел у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися