Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є класичним тренажером на порівняння між собою прикладів з дією ділення та переміщенням відповідей до «своїх» прикладів. За допомогою такого специфічного формату подання інформації учень не просто порівнює між собою різні приклади, а закріплює всі свої знання і навички, які стосуються цієї теми, адже всі вирази максимально різні: в одному, наприклад, ділене є трицифровим числом, тоді як в іншому і ділене, і дільник – одноцифрові тощо. На екрані перед учнем міститься кілька таких математичних прикладів. Здається, ніби всі вони вже вирішені, але варто придивитись уважно: відповіді заплутані, частки не на своїх місцях. Дитина має проаналізувати кожен приклад, вирішити його та знайти з-поміж варіантів той, який йому відповідає. Після цього залишається перемістити на місце частки саме його, забравши звідти зайвий варіант, місце для якого теж треба знайти. Варіанти служать підказками і головними орієнтирами. Отже, з кожним вирішеним прикладом стає легше, адже якщо на початку дитині треба обрати серед трьох варіантів, то, вирішивши один вираз, дитина залишається з двома, а потім – з одним (адже вирішивши один з двох прикладів, учень вже знає, що цифра, яка залишилась, належить третьому), відповідь якого вже є, варто лише перевірити її правильність про всяк випадок. Коли учень розміщує відповіді на приклади по своїх місцях, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Відновлення ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися