Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність властива не тільки символам, цифрам і фігурам, а й елементам малюнків. У ході виконання цього завдання дитина буде доповнювати малюнки, які складаються з низки послідовних елементів. На екрані на кожному етапі учень бачитиме перед собою таку ілюстрацію. Вона має початок і кінець, але в її середині є порожня область, на місці якої мало б бути кілька елементів. Учень бачить під малюнком кілька різних елементів, які могли б йому підійти. Питання лише в тому, в якій послідовності їх зобразити. Для цього треба проаналізувати ті частини малюнка, які знаходяться перед та після порожньої ділянки. Коли дитина розуміє, як саме ця послідовність утворюється, яка її внутрішня логіка, то розуміє спосіб доповнення малюнка. Після цього залишається тільки перенести відповідні його деталі на свої місця. Коли дитина це зробить, і малюнок стане завершеним, то почнеться новий етап завдання, де буде вже зовсім інша ілюстрація, котра так само створена з послідовної низки деталей. Обʼєктами роботи можуть бути різні предмети, а не тільки фігури або деталі візерунка. Тож головне для дитини – зрозуміти, як саме продовжити малюнок таким чином, щоб він вдало влився в загальну послідовність з обох боків, не вибиваючись з неї. Для цього учень має проявити уяву, творче мислення, логіку та здатність добре аналізувати деталі і те, як вони поєднуються у щось цілісне.    

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.13
Віднови малюнок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися