Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Обʼєм – та фізична характеристика обʼєкта, опрацювання якої зазвичай викликає складнощі у дитини, принаймні спершу. Справа в тому, що обʼєм трохи складніше вивчати і аналізувати «на око». Якщо визначити, який з предметів є довшим, досить легко, то обʼєм, як здатність ємкості тримати в собі певну кількість речовини, сприйняти і зрозуміти важче саме через складнощі у спостереженні. Тому ця вправа присвячена суто відповідності одиниць обʼєму. На екрані перед учнем міститься ряд показників цього параметра. Під ними є кілька варіантів відповідників з іншими одиницями обʼєму. Задача, яка ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розмістити їх саме до своїх відповідників. Наприклад, в таблиці є «4 літри», «56 літрів» та «6 літрів». Отже, учень знаходить з-поміж варіантів обʼєму в мілілітрах, які знаходяться під ними, ті, що їм дорівнюють, просто використовуючи менші одиниці. Відповідно це мають бути «4000 мілілтрів», «56 000 мілілітрів» та «6000 мілілітрів», які треба розмістити у порожні клітинки поряд зі своїми відповідниками, щоб пройти на наступний рівень. Значущі цифри в одиницях допомагають знайти пари, а кількість нулів дасть дитині зрозуміти, скільки саме мілілітрів в літрі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Відповідність одиниць об'єму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися