Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина знову буде експериментувати з переводом одних одиниць виміру в інші, за умови, що вони знаходитимуться в одній системі та будуть присвячені виміру однієї характеристики обʼєкта. Наприклад, переводити сантиметри в метри тощо. Важливо, що досі дитина вчилась це робити на полегшених прикладах, наприклад, просто переводячи один дециметр в сантиметри. На цьому етапі опрацювання даної теми дитині доведеться зіштовхнутись з більш важкими випадками – але й більш цікавими. Наприклад, підібрати відповідний аналог до десяти дециметрів (один метр), або до пʼяти сотень міліметрів (пʼять дециметрів) тощо. На екрані перед учнем на кожному етапі буде знаходитись два таких приклади, до кожного з яких треба підібрати відповідні варіанти для перекладу на іншу одиницю виміру. Варіантів є кілька, і знаходяться вони під цією парою. Взагалі наявність варіантів відповіді є підказкою. Дитина може по черзі підставляти кожен з них і вираховувати, який саме підходить. Але оскільки підібрати відповідники треба відразу до двох початкових прикладів одиниць виміру, зробити це трохи важче. Щоб не заплутатись, дитині доведеться особливу увагу звернути саме на цифри, наприклад, що сотні сантиметрів будуть тільки десятками дециметр, або одиницями метрів. Коли учень підбирає відповідники до пари, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічні перетворення, тільки обʼєктами роботи будуть інші величини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Відповідність одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися