Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже має певний досвід у відтворенні графіків, але у вправі, де він це робив, треба було скоріше доповнити графік, інформація в якому вже частково давалась. У ході виконання цього завдання дитина буде фактично створювати графік з нуля, повністю перекладаючи цифрову інформацію у графічний формат. На екрані перед дитиною міститься «порожній» вертикальний графік. Кожен майбутній стовпчик підписано своєю картинкою, яка символічно показує предмети, кількість яких і демонструє цей стовпчик. Всі вони теж вже є – напівпрозорі, щоб учень бачив, де саме ці стовпчики мають бути. Поряд є вертикаль чисел. Учень аналізує кількість предметів, таблиця з якими подається з правого боку від графіка.  Дитина бачить, що, скажімо, яблук є пʼять штук. Далі учень знаходить колонку, яка позначає число яблук, і натискає на неї на висоті, яка відповідає числу «пʼять». Коли дитина це робить, то бачить, як стовпчик насичується кольором. Залишається тільки зафіксувати стовпчик на потрібній висоті, натиснувши на неї. Ці дії треба повторити з усіма іншими стовпчиками, залишаючи їх на висоті, яка відповідає їхній кількості. Коли учень таким чином повністю відтворить графік, то пройде на наступний етап, до нового аналогічного завдання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Відтворення вертикальних графіків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися