Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, як і низка попередніх, теж присвячена особливим властивостям математичної дії, а саме – дії множення. Їх є кілька: розподільна, переставна та сполучна. Всі вони коріняться в тому, що множники рівноправні. У випадку з переставною властивістю це означає, що від переміни множників місцями добуток не зміниться. Сполучна властивість, яка теж базується на рівноправності множників, виражається інакше. Між двома виразами з дією множення є знак рівності. В першому і в другому є дії в круглих дужках, на результат множення в яких також треба помножити третє число. Згідно з правилом сполучної властивості, числа в дужках та поза їхніми межами можна тасувати як завгодно – вирази все рівно будуть давати один і той самий добуток, тому між ними і знаходиться знак рівності. Розподільна властивість найцікавіша і також виражається у двох прикладах, між якими є знак рівності. Якщо математичний вираз (не обовʼязково з дією множення) забрано в круглі дужки і на нього множать певне число, то кожен з елементів цього виразу в дужках можна помножити на це число окремо, а між даними парами поставити знак, який був між елементами виразу в дужках. у ході виконання цього завдання дитина буде впізнавати випадки цих властивостей. На екрані на кожному етапі завдання буде новий набір прикладів, де представлені всі три. Потрібна властивість називається у завданні, формулювання якого є над виразами. Учень читає завдання, згадує потрібну властивість, шукає, де саме з-поміж прикладів застосували саме її, і виділяє потрібний вираз, після чого проходить на наступний етап, де впізнати треба буде іншу властивість множення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.5
Властивість множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися