Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа закріплює знання, отримані по темі додавання багатоцифрових чисел. У ході виконання вправи учень знаходитиме окремі цифри у числі, яке є елементом такого прикладу. На кожному етапі вправи міститься новий числовий вираз з дією додавання. Важливо, що йде мова про додавання у стовпчик, отже, дитині буде легше розібратись з розрядами, адже у цьому випадку одиниці знаходяться під одиницями, десятки – під десятками, а сотні – під сотнями. У прикладі є відомими всі складники, але деякі з них неповні, тобто пропущено не цілі числа, а окремі цифри. Завдання полягає у тому, щоб знайти їх та вписати у порожні клітинки. Для цього необхідно пройти два етапи. Перший полягає у тому, щоб використати вже опрацьовані правила знаходження невідомого елемента у прикладі. Скажімо, якщо пропущено один з доданків, то треба від суми відняти відомий доданок, щоб його знайти. Коли дитина визначилась з тим, що саме треба відняти або додати для пошуку невідомої цифри, слід провести цю дію з усім числом, а не тільки з парою цифр, де є невідома. Чому? Тому що існує явища зміни розряду. Наприклад, якщо порожньою є клітинка на місці розряду десятків, то на цифру, що має там бути, може вплинути розряд одиниць, якщо там сума цифр більше ніж «9», то ще одиницю треба додати до десятків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.16
Вписуємо цифри
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися