Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа остаточно закріплює вміння дитини працювати з досить великими числами, виконуючи дію віднімання по розрядах. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання новий приклад віднімання у стовпчик. Цей формат використовується для того, щоб учень міг з легкістю співвідносити цифри у різних числах, що належать до одного й того самого розряду. Деяких цифр бракує – на їхньому місці порожні клітинки, які й має заповнити учень у ході виконання цієї вправи. Щоб це зробити, треба уважно проаналізувати приклад та побачити, як повʼязані між собою цифри у кожному елементі виразу. Скажімо, якщо цифра, яка позначає розряд десятків у зменшуваному, пропущена, треба просто додати аналогічні цифри у відʼємника та різниці, щоб дізнатись, який символ має бути на порожньому місці. Таким чином діє звичайне правило пошуку невідомих елементів у випадку з відніманням, просто це правило застосовується до окремих цифр. Якщо ж, скажімо, треба знайти цифру, що позначає десятки у відʼємника, але аналогічна цифра у зменшуваному менша, ніж у різниці, значить до неї треба ще додати одиницю. Наприклад, при відніманні від «456» числа «162», різницею буде «294», бо розряд десятків розглядається не як пʼятірка, а як пʼятнадцять – щоб можна було відняти цифру «6». Коли учень робить приклад повним і завершеним, то проходить на наступний етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Вписуємо цифри
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися