Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень дуже часто використовував ілюстрації до дробів, які мали вигляд кругів, що були розділені на сегменти різного кольору. Загальна кількість сегментів відповідала числу, яке знаходиться на місці знаменника і означає те, на скільки частин поділили ціле, тобто одиницю. А число сегментів, які мали інший колір, означало число, яке було на місці чисельника, котрий в свою чергу виражав кількість частин цілого, яку треба було відділити від цілого. У ході роботи над цим завданням дані ілюстрації будуть не допоміжними інструментами. Натомість саме коло них буде обертатись механіка виконання вправи. на екрані перед дитиною міститься зображення кількох таких малюнків. Всі вони різні, всі відрізняються як кількістю сегментів, так і числом тих з них, котрі позначені іншим кольором, ніж більшість. Під ними знаходяться дроби, але вони не відповідають цим малюнкам. Учень має розташувати дроби так, щоб вони співпадали за значенням зі своїми ілюстраціями. Для цього необхідно, аби дитина правильно розуміла взаємозвʼязок чисел у дробі, а також сегментів різного кольору на кожному малюнку. Коли дитина перемістить дроби до своїх ілюстрацій, то пройде на наступний рівень, схожий на попередній, проте з іншими малюнками та, звісно, новими дробами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.19
Встановлюємо відповідність малюнка і дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися