Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Важливою особливістю правил додавання є їхня універсальність, яка дозволяє з легкістю працювати з числами навіть за збільшенням розряду. Це значить, що додати «30» і «50» можна за тими правилами, що й «300» і «500». Якщо додавати числа однакового розряду, де всі, окрім крайньої лівої цифри, – це нулі, результат буде такий, як і при додаванні одноцифрових чисел першої десятки, просто до них треба ще дописати відповідну до розряду кількість нулів. Це означає, що так само, як «4» і «9» в сумі дають «13», так і «40» з «90» в сумі дають «130», тобто цифри ті самі, просто з додатковим нулем, який, власне, і означає розряд. У ході виконання цього завдання дитина буде засвоювати це правило. На екрані перед учнем міститься зображення своєрідної математичної піраміди. Найвищий приклад є найменшим візуально, бо складається тільки з одиниць. Наступний – вже з десятків. На третьому щаблі будуть знаходитись сотні, а на четвертому – тисячі. Проте самі цифри будуть однакові, просто збільшуватиметься їхній розряд. Учень виконує спочатку додавання з найменшими числами, тобто з одиницями. А далі просто повторює цю дію, дописуючи нулі у відповідній кількості. Завдання якраз в тому, щоб не помилитись з кількістю нулів, а відтак і з розрядами. На наступний етап до нових прикладів дитина переміститься тоді, коли дасть відповідь на кожен приклад у цій піраміді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Виконуємо додавання за збільшенням розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися