Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При додаванні необхідно знайти результат цієї дії, тобто суму двох чисел. Але якщо сума відома, проте невідомим є один з доданків, його теж можна знайти. Особливість додавання як математичної дії полягає у тому, що, незалежно від розміру доданків і того, наскільки один більший від іншого, вони все рівно залишаються рівноцінними. Правило пошуку просте: від суми треба відняти відомий доданок, незалежно від того, чи треба шукати перший або другий з них. Якщо у випадку з відніманням розташування чисел має значення (зменшуване шукають не так, як відʼємник), то завдяки рівноцінності доданків шукати один з них дещо простіше. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані на кожному рівні вправи перед учнем міститься новий приклад з дією додавання, де відомим є тільки один доданок, проте сума вже є. Знайти доданок треба за допомогою описаного вище способу: від суми відняти відомий доданок. Складність полягає у тому, що у цій вправі учень буде працювати з трицифровими числами. Щоб не допуститися помилки, треба виконувати віднімання по розрядах, починаючи з одиниць, далі йдуть десятки, а вже після цього – сотні. Коли учень вписує у порожню клітинку раніше невідомий доданок, то проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Яке число додали?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися