Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо поняття рівняння ще є досить новим для дитини, то математичні задачки – це той формат завдань, з якими учень вже неодноразово мав справу. У ході виконання цього завдання дитина буде співвідносити текстові задачки з математичними рівняннями. На кожному етапі вправи учень на екрані бачить текст, в якому описується та чи інша ситуація, де значну роль відіграють числа. Задачка може містити різні математичні дії, тобто ці числа треба або помножити чи поділити, або додати чи відняти – в залежності від сюжету задачі. Учень також бачить під текстом три числових приклади. Вони є варіантами того, як можна перекласти задачку з текстового формату у суто цифровий. Учень має обрати той приклад, який відповідає умовам тексту. Критеріїв два. Перший – це дія. Учень має зрозуміти, яку саме дію описує задачка, і знайти відповідний приклад. Другий критерій – це те, який саме елемент прикладу заміняється «іксом», тобто який треба знайти. Наприклад, якщо у задачці вже відомим є добуток, тобто загальна кількість предметів, а також, скажімо, число фруктів у кожній вазі, то залишається тільки знайти число ваз – тобто один із множників. Коли учень, керуючись цими критеріями вибору, виділяє один з прикладів, то проходить на наступний етап, де буде інша задачка та нові варіанти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Яке рівняння відповідає задачі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися