Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені роботі з відносно великими числами – до ста тисяч. У ході виконання цієї вправи дитина буде розвʼязувати задачки, де пʼятицифрові числа виступають в якості доданків. Формат задачки відіграє подвійну роль. З одного боку, текстове оформлення посилює цікавість дитини до теми, яку вона вивчає, адже задачка так чи інакше має сюжет. Дитина може уявити історію, яка в ньому описується, окрім того кожна задачка (по одній на рівень вправи) супроводжується додатковими ілюстраціями, які відповідають описаному сюжету. З іншого боку, тільки різноманіття способів подачі інформації може допомогти дійсно засвоїти її та навчити учня використовувати математичні знання у побуті. Учень читає задачку та аналізує числа, які в ній названі. Вони виступають в якості доданків, але, оскільки прикладів на екрані нема, учень має сам це зрозуміти. Під текстом є кілька варіантів відповіді на питання про сумарну кількість описаних обʼєктів. Дитина додає між собою ці пʼятицифрові числа, знаходить суму і обирає те число, яке їй відповідає. Варіанти відповіді слугують орієнтирами, які допоможуть без запису, подумки, додавати такі великі числа, котрі змінюються на кожному наступному етапі, але залишаються пʼятицифровими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.11
Задачі до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися