Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математична задачка – ефективна та корисна альтернатива звичайному прикладу. Якщо математичний вираз містить самі лише цифри, то у задачі є певний сюжет, хай навіть і простий. Його наявність не тільки підсилює цікавість дитини до виконання вправи, а й демонструє, що математичні знання бувають корисними у вирішенні побутових ситуацій. Окрім того, задачка є корисною для розвитку логічних та аналітичних здібностей дитини. На екрані перед учнем міститься текст задачки – нової для кожного етапу вправи. У цьому тексті розповідається про певну ситуацію, яку можна тлумачити як дію додавання. Наприклад, два поля квітів. Відомо, скільки троянд є на одному, а скільки – на другому, тож залишається тільки дізнатись, скільки квітів всього, а для цього треба додати вказані числа. Учень робить це, а після цього обирає серед варіантів відповіді, що знаходяться під текстом задачки, той, який вважає правильним. Коли дитина зробить свій вибір, то і пройде на наступний етап вправи. Хоча і сюжет, і числа змінюються, але незмінним залишається два нюанси. По-перше, у всіх задачках в цій вправі треба виконувати саме дію додавання. По-друге, числа, хоча й різні, але завжди трицифрові, тож дитина тренується додавати між собою сотні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Задачі до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися