Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Життєві ситуації, для вирішення яких часто бувають потрібні математичні знання, зазвичай відрізняються від типових прикладів і задачок саме кількістю елементів. Саме тому задачки, згідно з сюжетом котрих треба додати не два, а три числа (як мінімум) є більш корисними. Окрім того, вони стимулюють розвиток уваги та памʼяті дитини. На екрані перед учнем міститься така задачка – нова на кожному наступному етапі вправи. Учень уважно її читає та шукає названі там числа. Вони грають роль доданків, адже згідно з сюжетом будь-якої задачки з цього завдання треба буде саме складати кількість описуваних обʼєктів. Коли учень прочитає та зрозуміє умови задачки, йому залишається, власне, виконати її. Для цього під текстом міститься математичний вираз, що складається з трьох доданків. Один з них пропущено, на його місці просто порожня клітина. Це зроблено для того, щоб учень вписав туди доданок, який згадується у тексті, і якого бракує серед інших. Таким чином дитина продемонструє, що дійсно зрозуміла, як текстовий формат перекласти у формат прикладу. Після цього залишається тільки виконати дію додавання. Коли учень у порожню клітинку після знаку рівності впише суму всіх доданків, то пройде на наступний етап, до нової задачки, де числа також будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.15
Задачі на додавання 3 чисел до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися