Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Нерідко трапляються такі життєві ситуації, для вирішення яких потрібні математичні знання та навички. Але при цьому часто використання цих знань виходить за рамки того, що зазвичай робить дитина на уроках з математики. Наприклад, більшість прикладів з дією додавання мають тільки два доданки, проте нерідко трапляються ситуації, коли необхідно вирахувати суму кількох груп предметів. Ці ситуації описані у задачках, які буде вирішувати дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем на кожному етапі нові умови, новий сюжет та інші числа. Незмінним залишається, по-перше, необхідність додавати, а, по-друге, те, що доданків, як мінімум, три. При цьому учень працюватиме з трицифровими числами, тобто з сотнями. Дитина читає умову задачкі, аналізує її. Під задачею є математичний приклад, який є її числовим втіленням. Цей вираз не є повним – один з доданків навмисно пропущено. Щоб показати, що дитина розуміє звʼязок мі сюжетом задачки та прикладом, дитина має вписати у порожню клітинку той доданок, якого бракує. Після цього залишається тільки вирахувати загальну суму. Коли учень в порожню клітинку після знаку рівності вписує потрібне число, то проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
Задачі на додавання 3 і більше чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися