Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задачі мають кілька важливих для розвитку математичних здібностей особливостей. Наприклад, вони розповідають певну сюжетну історію, в якій йде мова про цифри та математичні дії, що дасть дитині зрозуміти, як використовувати отримані на уроках знання у повсякденному житті. Але у контексті цієї вправи, яка тренує вміння множити двоцифрові числа на одноцифрові, формат задачки відіграє ще одне значення. Справа в тому, що учень вже звик до числових прикладів. Дитина опирається на наявність перед собою двох множників, що полегшує їй виконання прикладу. Але у цьому завдання суто числових виразів не буде. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи буде міститись нова задачка, згідно з умовами якої необхідно виконати дію множення між двома числами, які в ній, задачці, названі. Всі обчислення учень має зробити самостійно, подумки, адже жодних перекладів умов задачки у математичний приклад нема. Проте під ілюстраціями, які прямо повʼязані з сюжетом задачі, є кілька варіантів відповіді. Ці варіанти є орієнтиром для вирішення задачки, адже вони є досить далекими одне від одного на числовій прямій. Наприклад, якщо у завданні треба перемножити «35» і «3», то надто великий варіант «490» і надто маленький «56» відкидаються суто завдяки логіці. І залишається число «105», яке учень може не просто вибрати як правильну відповідь, а й зрозуміти, як саме множення одноцифрового та двоцифрового чисел дало такий результат.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Задачі на множення двоцифрових чисел на одноцифрові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися