Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати множення між трицифровими та одноцифровими числами без, власне, самого прикладу. Ця вправа має формат математичної задачки, тож на кожному етапі перед учнем міститься нова маленька історія, що містить цифри. Виконати дію множення з ними буде складніше, адже зазвичай числа складаються у приклад (який в свою чергу або йде у стовпчик, або горизонтально), котрий сприйняти набагато простіше, ніж текст. Більш складний формат задачки використовується з метою стимуляції концентрації учня. Дитина аналізує умови кожної задачки, знаходить там множники і подумки виконує, власне, дію множення, працюючи завжди з трицифровим та одноцифровим числами. Щоб виконати множення правильно, дитина має робити це по розрядах, починаючи з одиниць. Під задачкою є кілька варіантів відповіді на питання, яке в ній ставиться. Ці варіанти є головним орієнтиром для дитини, адже один з них правильний, залишається лише вибрати – який. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап до нової задачки. Кожну з них супроводжує ілюстрація, яка повʼязана з сюжетом, що там описано. Хоча більшість трицифрових чисел, з якими працюватиме учень, є круглими, подумки виконати множення все ж досить складно, адже найголовніше – не заплутатись із розрядами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.10
Задачі на множення трицифрового і одноцифрового числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися